
- Dit event is voorbij.
Bokkentocht Wijk aan Zee herfst 2017
zondag 08 oktober 2017 | 12:00 - 18:00
€7
Op zondag 8 oktober wordt weer de jaarlijkse Bokkentocht van Wijk aan Zee gehouden. Er wordt een enorme gezellige drukte verwacht. Bij deze Bokkentocht doen er 14 cafés en restaurants mee.
Bij een aantal van deze deelnemers hebben ze mooie optredens van artiesten. De Bokkenpassen hebben een nieuw uiterlijk gekregen en zijn te koop bij:
De deelnemende cafés en restaurants
Primera Julianaplein 11 Wijk aan Zee
Gelukszaak Bekker Heemskerk
BMM Games Breestraat 140 Beverwijk
Vivant Plantage 130 Beverwijk
Primera Gildenplein 10 (Broekpolder) Heemskerk
In de Bokkenpas zit een stempelkaart. Bij meer dan 6 gespaarde stempels maak je kans op een prijs door de bokkenpas in de brievenbus te gooien bij Wijn en Druif aan Julianaplein 9 in Wijk aan Zee tegenover de bushalte.
Bieren die geschonken gaan worden zijn de volgende:
Dampegheest uit Limmen
Brand Dubbelbock
Jopen Bockbier
Kompaan uit Den Haag
Bockbier van Brouwerij ’t IJ
La Shouffe
Texel
Breugem bockbier
Dubbel Beemster
Delfse donderslag
Gulpener
Grolsh Herfstbock
La Trappe Bockbier
Amstelbock
De Bokkentocht is dus op zondag 8 oktober van 12:00 tot 18:00 uur. Na 18:00 uur worden de meeste restaurants weer omgebouwd naar restaurants, maar de cafés blijven nog even doorgalmen en Bockbieren schenken.










