
- Dit event is voorbij.
Kristallen Klankschalen Concert
maandag 26 oktober 2015 | 20:00 - 21:00
€15
Heerlijk in een prachtige en intieme omgeving op een meditatiemat liggend ervaren wat de trillingen van de klanken van de kristallen schalen in jouw lichaam teweeg brengen? Meld je dan snel aan voor een prachtig concert in het atelier van Marion Bakker!
Het bijzondere van de werking van klankschalen is, dat zowel klank, klankgolven als de trilling invloed heeft op fysiek, emotioneel, psychisch en spiritueel niveau. De zuivere klanken en de vibraties die ontstaan door het bespelen van deze schalen hebben een rustgevend effect. Wanneer een persoon uit balans is, kunnen de klanken van de schalen helpen de balans terug te brengen. Klanken van klankschalen ervaar je niet alleen met je oren, maar met heel je lichaam.
Klankschalen brengen hele pure en krachtige klanken voort, vergezeld van boventoon reeksen en kleurgolven. De klanken en kleuren activeren als het ware je innerlijke genezer.
Het Kristallen Klankschalen Concert wordt gegeven door Elisabeth Heijnen-van der Vliet. Het is voor iedereen die nieuwsgierig is naar hoe de resonantie van de klanken op jouw lichaam werken, voor jou die zich gewoon helemaal even ontspannen wil en/of een extra dosis energie kan gebruiken, kortom, voor iedereen die openstaat voor een nieuwe ervaring. Het concert wordt op maandagavond 26 oktober van 20:00 tot 21:00 uur gehouden in de Studio van Marion Bakker. De deuren zullen alvast open gaat om 19:30 uur. De kosten zijn € 15,= p/p incl. kop thee/koffie/door Elisabeth bereid energetisch water na afloop en meditatiematten en dekentjes zijn voor alle deelnemers beschikbaar.
Je kunt je aanmelden door te mailen naar info@marionbakker.nl. Meld je snel aan, want er kunnen maximaal 25 deelnemers meedoen.










