Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

90 jaar harddraverij Heemskerk

zondag 11 oktober 2015 | 11:00 - 17:00

Gratis

De Harddraverij Heemskerk bestaat 90 jaar. Daarom is landgoed Marquette op 11 oktober 2015 het decor van een spectaculair evenement. Vijf weken na haar 90e kortebaandraverij schakelt de harddraverijvereniging door naar de ‘October Overdrive’ met de gratis toegankelijke DOORDRAVERIJ!

Het wordt een dag vol paardenkracht, karrenpracht, muziek en entertainment. Een paardenspektakel met tientallen historische rijtuigen, een concours d’elegance met klassieke MG’s, een lifestyle-markt, allerlei activiteiten voor de kinderen en muziekoptredens verdeeld over de hele dag.

Programma
11:00 uur – Start evenement 90 jaar Harddraverij Heemskerk.
11:30 uur – Aankomst van tientallen klassieke rijtuigen via oprijlaan Château Marquette.
Een paardenspektakel gepresenteerd door de Amsterdamse menvereniging ‘Hoofdstad Aanspanning’, met commentaar van paarden- en rijtuigenkenner Erik Eshuis.

12:15 uur – Gelegenheid de rijtuigen en paarden uitgebreid van dichtbij te bekijken.

Doorlopend vanaf 11:00 uur:
– Lifestyle-markt.
– Verenigingsdemonstraties.
– Lekkere hapjes en drankjes voor jong en oud. Deze zijn te koop bij diverse uitgiftepunten waar met cash geld kan worden betaald. Snacks/hapjes verzorgd door De Patatoloog, drankjes door hotel NH Heemskerk Marquette.

Vanaf 12:00 uur diverse kinderactiviteiten: springkussen, draaimolen en ponyrijden.

12:00 uur – Optreden van het Young Pop Collectief o.l.v. Peter Stam.
12:30 uur – Aankomst MG Club met tientallen klassieke MG sportwagens. De auto’s blijven tot ca. 16:00 uur op het gras rechts naast de entreeweg naar Château Marquette opgesteld.
13:30 uur – Optreden Seabreeze Big Band o.l.v. Erik Blok.
Vertrek van de klassieke rijtuigen via de oprijlaan van Marquette, voor een rondrit door het centrum van Heemskerk.
14:00 uur – Demonstratie schapendrijven met bordercollies, verzorgd door Hans Logchies (Gasterij De Kruisberg).

Van 14:00 tot 16:30 uur diverse optredens van jachthoornblazers over het hele terrein.

14:15 uur – Tweede aankomst van de klassieke rijtuigen via de oprijlaan van Marquette.
15:00 uur – Optreden van de Tommy Inc. Band, popgroep met muziek uit de Sixties en verder.
Demonstratie schapendrijven met bordercollies, verzorgd door Hans Logchies (Gasterij De Kruisberg).

15:15 uur – Vertrek rijtuigen ‘Hoofdstad Aanspanning’ via de oprijlaan van Marquette.
16:00 uur – Slotwoord door burgemeester Mieke Baltus.
Afsluitend optreden door het grote orkest van St. Caecilia en het vertrek MG Club via de oprijlaan van Marquette.

17:00 uur – Afsluiting door de voorzitter van Harddraverijvereniging Heemskerk

Parkeren
In verband met het evenement is het landgoed voor alle verkeer afgesloten. Er is slechts zeer beperkt parkeergelegenheid in de omgeving (o.a. bij ADO’20 aan de Oosterweg en op de Kerkweg (Sportboulevard). Bezoekers wordt aangeraden op de fiets of lopend te komen. Er wordt een speciale fietsenstalling ingericht die vanaf de ingang Marquettelaan duidelijk wordt aangegeven.

Gegevens

Datum:
zondag 11 oktober 2015
Tijd:
11:00 - 17:00
Kosten:
Gratis
Evenement Categorieën:
, ,
Website:
http://harddraverijverenigingheemskerk.nl/Doordraverij.html

Locatie

Château Marquette
Marquettelaan 34
Heemskerk, Nederland
  • Rabobank IJmond
  • feestelijke hapjes banner
  • Sanigas Beverwijk
  • Van-der-Aar-Autobandenservice-banner
  • SmitVerzekert in de IJmond

  • Badzuid banner
  • Feestelijke Hapjes banner
  • ing ijmond banner

  • frank bosman banner

  • IJmond Gold Card banner
  • the way home makelaar banner